Téma dne - Upíři

13. srpna 2010 v 12:42 | Káč
Kde začít...
Dlouho se o upírech nemluvilo. Dlouhou dobu se nenatočil ani horor na toto téma. Jednoho krásného dne, však přišla Stephenie Meyerová se čtyřmi díly,knížního bestceleru. Twilight saga...
Mne,jakož to 17-ti letou slečnu,mojí matku ( třicátnici ) a mého otce to opravdu zaujalo. Kniha,film. Vše. Bylo to jako pod nějakým násilím, jak jste viděli na ulicích jak slečny šílí z krásného,mladého ( strého) upířího Edwarda, či Vlčího Jacoba.
Upřímně řečeno, díky Stephenie jsem přemýšlela a dospěla jsem k názoru - který by mne jen tak asi nenapadl : " Kdybych byla upírka či vlčice " bylo by to krásné, skvělé.Zní to strašně! :-) Ale má matka semnou dokonce,překvapivě souhlasí. Slečny 10-15 let se snaží proniknout do té " nereálné " dimenze. Proč to není možné? A přitom více-méně polovina celého světa by jsi  to vlastně i přála?!
Jsou upíři? Nebo ne? Je to další klamání mladých dívek ?
Já sama bych ráda "tajemno" vyhledávala. Táhne mne to k tomu. A kéž by byl nějaký opravdový důkaz přičemž by jsme po večerech sedávali všichni doma se strachem vylézt na ulici :-)))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AdelQa AdelQa | Web | 13. srpna 2010 v 12:59 | Reagovat

Pěkný blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama