Proč jsem si opět založila blog?

14. srpna 2010 v 11:42 | Káč

Proč jsem si opět založila blog?

Když mi bylo 12 let, vlastnila jsem blog s názvem myslím " kašššenky svet ". Blog byl celý růžovo modrý. Kopírovala jsem obrázky dřívějších didlinek a " me to jáků :-) " Kopírovala jsem kdysi životpisy svých dříve oblíbených zpěváků jako byl " Usher , Jesse Mccartney, Britney Spears, Madonna a tak dále... Vlastně ten blog nedával smysl. Bylo tam to " všední " co dnes píší slečny vě věku 10 - 12 let ... Když mi odbilo 13 - blog se zrenovoval na můj deníček. Elektronický deníček jako co dnes vlastní tisíce dívčin na blogu.cz.
Ve 13-ti jsem nalezla tenkrát blog, co vlastnila ( dnes již známá Dominička Myslivcová ) Tentýž / však méně navštěvovaný blog jsem měla ve 12-ti. Jak jsem již psala v předchozím odstavci.
Ona se stala náhle vzorem všech mladých dívčin vstupujících do pubertálního věku. Upřímně řečeno blog jsem zrušila. Však její blog jsem navštěvovala stále. Slečna Dominika mne zajímala - nejen že je z Ostravy ( což je jedno z mých nejoblíbenějších míst ) ale asi proto že byla středem pozornosti určitě ve svém reálném životě , stejně jak já v mém . Ona měla něco více. Začala býti oblíbená i ve virtuálním světě. ( potlesk prosím.... )

Každopádně jsem jaksi začala žít svůj vlastní život a né virtuální. Soutěžila jsem,fotila jsem a učila se abych dosáhla svého cíle a dostala se na již jednu z nejlepších škol v kadeřnickém oboru. Tenkrát jsem měla růžovou strašně ráda... V 15-ti až do 16- ti let jsem z růžové jaksi vyrostla. Můj sen co se studia týče se mi vyplnil. Bohužel měla jsem více přátel - alespoň jsem se domnívala že je mám. Všechny jsem ztratila. Začali mne holky pomlouvat,drbat až tak že se s nikám nestýkam a to mi je již 17-náct let. Mám jen dvě slečny , s kterými se sice stýkám pouze ve škole a po škole ( načež bydlíme nějaký kus od sebe ) ale zbožňuji je. Samozřejmě se ještě výdám se svým přítelem s kterým už jsem dlouhou dobu.


PROČ JSEM TEDY OPĚT ZALOŽILA BLOG ???

Nemám si s kým povídat ( doma ) o dívčích věcech. Nebaví mne sepisovat deníček na papírové listy s věčně , vysichávající propiskou :-)
Nikomu tento blog nějak necupu - je jen na Vás zda si mé dlouhé články budete číct.
Co se té růžové týče - vrátila jsem se k  ní, načež mi mnohokrát na ulici ( např.nedávno na Václavském Náměstí mne oslovil starší, ale opravdu pohledý muž se slovy : " Dobrý den slečno ! Mohl bych Vás pozvat na kávu či na sklenku - ovšem jestliže máte čas? " Má odpověď zněla : " Je to milé, ale mne nebylo ještě 18-náct tudíž spíše na tu kávičku ( úsměv )  " Pán se trošku zakoktal : " Jéje, já myslel že Vám bude tak pěta dvacet ! "
 Z toho vyplívá že " údajně " vypadám v růžové mladší a to je ten hlavní důvod :-)
Mám opět svůj virtuální deníček...

Káč :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luxuriouslive luxuriouslive | 14. srpna 2010 v 22:36 | Reagovat

Máš moc krásný blog :-) Opravdu mě zaujmulo tvoje psaní o tom že se s nikým nestýkáš. Jsem na tom podobně. Našla jsem si přítele se kterým jsem taky pěkně dlouho. :-) Díky tomu jsem trávila míň a míň času se svými kamarádkami. Nemohly se něak smířit s tím že jsem zamilovaná a začli mě pomlouvat. :-( Ztratila jsem všechny ale ne jeho. Jestli chceš napiš na e-mail. Dopíšu zbytek. :-) terezka.matejikova@seznam.cz

2 Selena Selena | Web | 19. srpna 2010 v 11:32 | Reagovat

to víš, ve svým věku si už nějaký to zapomínání můžu dovolit :-D

3 Selena Selena | Web | 19. srpna 2010 v 12:29 | Reagovat

jj diář už jsem se taky naučila používat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama